САМСОН АГРО – отримав статус офіційного дистрибутора продуктів АГРОТЕХНОСОЮЗ

CAFFINI. Новий флагман на Українських полях. Що про нього нам відомо?
30.06.2019
“Агрологістика “ПІД КЛЮЧ” від SAMSON AGRO
24.12.2019


Між компаніями САМСОН АГРО та АГРОТЕХНОСОЮЗ минулого тижня було підписано контракт на право офіційної дистрибуції в Україні.
Від сьогодні у нас Ви зможете придбати всі стимулятори та антистресанти від відомого виробника!

Компанія АГРОТЕХНОСОЮЗ була першою на ринку України у сегменті якісних гуматів. Відчувши гостру потребу у продуктах для зняття стресу і регуляції росту рослин, компанія почала ретельну роботу зі створення і розвитку ринку високоякісних гуматів та впровадження європейського досвіду.
Уже понад 11 років компанія присутня на ринку України. За цей час компанія АГРОТЕХНОСОЮЗ не тільки створила новий сегмент, а й розвинула його завдяки широкій лінійці продуктів для вирішення різних проблем, пов’язаних зі стресом рослин.
АГРОТЕХНОСОЮЗ є лідером у своєму сегменті. У 2018 році майже 3 млн. гектарів оброблено нашими продуктами, які допомагають рослинам долати наслідки заморозків, похолодання, незбалансованого живлення, посухи та інших стресів. Наша компанія займає 60% від загального імпорту гуматів в Україну.
АГРОТЕХНОСОЮЗ не розпиляє зусиль на багато сегментів, але у своєму напрямку антистресантів та регуляторів росту ми є експертами. Ми ведемо ретельні дослідження перед тим, як виводити на ринок нові продукти. Наша відповідальність – це ефективне вирішення питань відновлення рослин від стресів та стимуляція високого врожаю.
АГРОТЕХНОСОЮЗ пропонує продукти з європейської сировини, виготовлені в Німеччині на заводі HUMINTECH.

HUMINTECH – німецька компанія, розташована недалеко від Дюссельдорфа в містечку Гревенбройх, Німеччина. Більше 40 років тому вона почала активне дослідження, розробку і виробництво гумінових препаратів з леонардиту – особливого високоокисленого виду бурого вугілля. Найкраще родовище – це кар’єр Гарцвайлер площею 6600 га, який знаходиться вздовж річки Ерф між містами Кельн та Дюссельдорф.
Основна спеціалізація компанії HUMINTECH GmbH – препарати для сільського господарства. А увесь перелік її продуктів охоплює сільськогосподарське виробництво, кормовиробництво, фармацевтику, будівельну промисловість, ветеринарну медицину, очищення та детоксикацію забруднених вод і ґрунтів. Усього понад 25 препаратів на основі гумінових на фульвових кислот.
Завдяки запатентованій технології виробництва гумінових кислот та високоякісній сировині – унікальному німецькому леонардиту з низьким вмістом домішок і високим ступенем біологічної активності, виготовляються препарати, які користуються неабияким попитом у всьому світі. Вони широко використовуються у Німеччині – 22-28% обсягів виробництва, та експортуються до США, Канади, в країни Південної Америки, Близького Сходу, Азії та Східної Європи. Загалом – у понад 60 країн світу.